Картинки по запросу

ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СЛУЖБИ :

— підвищення рівня володіння педагогічними знаннями;

— вивчення й використання у своїй професійній діяльності сучасних педагогічних технологій, методик, прийомів і способів успішного навчання й виховання;

— мотивація педагогів до інтересу, потреби у формуванні й удосконаленні вміння займатися творчою педагогічною діяльністю;

— підвищення рівня педагогічної  майстерності, у тому числі і педагогічної гнучкості;

— створення умов і  сприяння щодо потреби у самоосвіті.

Методична робота - це цілісна, заснована на досягненнях науки й педагогічного досвіду, на конкретному аналізі освітнього процесу, система взаємозалежних дій і заходів, спрямованих на всебічне підвищення кваліфікації й професійної майстерності кожного вихователя (включаючи заходи щодо керування професійною самоосвітою, самовихованням, самовдосконаленням педагогів), на розвиток і підвищення творчого потенціалу педагогічного колективу в цілому, а в остаточному результаті на вдосконалення освітнього процесу, досягнень оптимального рівня виховання й розвитку конкретних дітей.

Адміністрацією та педагогічним колективом створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дітей в закладі.

Осередком  здійснення пізнавально-розвивальної діяльності та роботи з педагогічними кадрами є методичний кабінет. Матеріали, зібрані в методичному кабінеті, систематизовані та розташовані для зручного використання, що відображено у каталозі методичного кабінету.

Для реалізації одної з основних функцій роботи методичного кабінету – забезпечення комплексного творчого процесу, під час якого здійснюється практичне навчання педагогічних працівників, оволодіння ними ефективними формами і методами роботи з дітьми, створено каталоги: дитячої художньої літератури, методичної літератури, дидактичних ігор, періодичних видань, книгу обліку іграшок та посібників, книгу отримання та видачі посібників, окремо створено картотеку демонстраційних картин.

У методичному кабінеті зібрано матеріали з досвіду роботи вихователів, муз. керівників. Це інформації, доповіді, підготовлені вихователями для виступів на педрадах, проведення тематичних днів, , методичні рекомендації, матеріали діагностичного обстеження рівнів засвоєння дітьми програми для здійснення індивідуально та диференційованого підходу до кожного вихованця, конспекти занять, сценарії свят, кращі дитячі роботи. У методичному кабінеті регулярно організуються тематичні виставки ,
матеріали яких ефективно використовуються педагогами під час проведення освітнього процесу.

В закладі дошкільної освіти створені належні умови для підвищення професійного рівня та формування інноваційної компетентності педагогів.
   Адміністрація здійснює планування на п’ять років курсової перепідготовки педагогів. Практикуються звіти вихователів про проходження курсової перепідготовки на методгодинах.
         Належна увага приділяється роботі з молодими вихователями. У дошкільному закладі працюють 4 молодих спеціаліста. За кожним з молодих вихователів закріплено досвідченого педагога-наставника.

Картинки по запросу