Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №109 Харківської міської ради"

Соціальний захист

УСТАНОВИ, СЛУЖБИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ м. ХАРКОВА

УСТАНОВИ, СЛУЖБИ  ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ м. ХАРКОВА

Назва установи

Адреса, телефон

Особистий прийом

Служба у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (ССД)

м. Харків, вул. Чернишевська, 55
(4 поверх)
700 03 85
Начальник ССД

МАТВІЇВ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Заступник директора Департаменту – Начальник Служби у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

700 03 42
Сектор ССД з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка)

Павленко Галина Миколаївна

Заступник начальника ССД - завідувач сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка)

Кравченко Анна Вадимівна

Головний спеціаліст сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Коваленко Наталія Василівна

700 04 21
Сектор ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства (профілактика)

В’юнник Оксана Олексіївна

Завідувач сектору ССД по Київському району з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства (профілактика)

Погонцева Олена Вікторівна

Головний спеціаліст сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства (профілактика)

Оганова Вікторія Василівна

Головний спеціаліст-юрисконсульт сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей по Київському району

Відділ соціальної роботи по Київському району Харківського міського центру «Довіра»

м. Харків,

вул. Алчевських, 5

725 19 37

725 19 38

725 19 39

ДОРОФЄЄВА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА

Начальник відділу соціальної роботи по Київському району

Сектор ювенальної превенції Харківського районного управління поліції № 1 ГУ НП в Харківській області (СЮП ХРУП)

м. Харків, вул. Алчевських, 49

ПОКАС ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника сектору ювенальної превенції ХРУП № 1

Донець Валерія Павлівна (0635222818)

інспектор ювенальної превенції, капітан поліції

Масленко Марта Миколаївна (0991903101)

інспектор ювенальної превенції, капітан поліції

Гладун Анатолій Юрійович (0987080146)

інспектор ювенальної превенції, капітан поліції

Комітет у справах сім`ї, молоді та спорту Київського району м. Харкова (КССМС)

м. Харків, вул. Чернишевська, 55 (4 поверх)

725 20 38

Начальник КССМС