Освітні програми

Освітній процес у закладі здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні (нова редакція), Освітньої програми для дітей від двох до семи років  "Дитина" (оновлена редакція),Освітніх програм для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку "Впевнений старт" (оновлена редакція).
У 2020/2021 навчальному році заклад працює за наступними парціальними програмами:
 1. Шаховими стежинами. Програма з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи. (Купрієнко В.І., Ходоренко О.Ю., Сандакова О.Д.).
 2. Казкова фізкультура (Єфіменко М.М.).
3. Англійська мова для дітей дошкільного віку (Кулікова І.А., Шкваріна Т.М., заг.ред Низковська О.Г.)
4. Безмежний світ гри з LEGO. (Рома О.Ю., Борук О.П., Близнюк В.Ю., Гонгало В.Л., Косенко Ю.В.).
5. Україна-моя Батьківщина. (Каплуновська О.).