Освітні програми

Освітній процес у закладі здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні (нова редакція), Освітньої програми для дітей від двох до семи років  "Дитина" (оновлена редакція),Освітніх програм для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку "Впевнений старт" (оновлена редакція).

1. "Україна-моя Батьківщина" (О.Каплуновська).

2. Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи. (Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.)

3. «Казкова фізкультура». Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку. М.М.Єфименко.

4. Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку (видання 2-ге оновлене зі змінами і доповненнями) (авт. Лохвицька Л.В.)

Освітня програма 2022-2023 навчальний рік