Освітні програми

Освітній процес у закладі здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні (нова редакція), Освітньої програми для дітей від двох до семи років  "Дитина" (оновлена редакція),Освітніх програм для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку "Впевнений старт" (оновлена редакція).

1. «Казкова фізкультура». Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку. М.М.Єфименко.

2. «Про себе треба знати, про себе треба дбати». Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька Л.В.).

3.Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку (видання 2-ге оновлене зі змінами і доповненнями) (авт. Лохвицька Л.В.).

4.Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи. (Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.).

5.Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку. Парціальна програма. (Зайцева Л.І.)