Електронна реєстрація дітей

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що зареєструвати свою дитину до закладу дошкільної освіти можна за наступним посилання

reg.isuo.org

Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до обраного Вами закладу міста Харкова у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».

За наявності Інтернету ваше спілкування з районним реєстратором проходитиме виключно дистанційно – в електронному режимі. Якщо доступу до мережі Інтернет у вас немає, вам допоможуть районні реєстратори.
     Система «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» пропонує батькам докладну інструкцію про порядок роботи в ній.
     Увійти в цю систему можна з офіційних сайтів Департаменту освіти (розділ «Харківська міська освітня мережа. ІСУО») та управлінь освіти адміністрацій районів. Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади м. Харкова додається (http://www.kharkivosvita.net.ua/document/3393 )

Якщо у вас виникли питання з приводу електронної реєстрації вашої дитини до закладу дошкільної освіти, звертайтесь до завідувача  обраного вами дитячого садка або районного реєстратора, які вам нададуть необхідні консультації і допомогу.
ВІДОМОСТІ
про міського адміністратора системи «Електронна реєстрація»
та районних реєстраторів
№ з/п Район ПІБ реєстратора Ел. пошта

Робочий телефон

1.  Міський  адміністратор Білогрищенко Наталія Павлівна  [email protected]  725-25-04
 2.  Київський  Черняк Вікторія Анатоліївна  [email protected]  725-24-84

Дякуємо, що обрали наш садочок!