Фестиваль "Гармонія руху"

23 лист. 2012
Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху" у ДНЗ № 109 - як це відбувалося...

19-23 листопада 2012 року                                                                             Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху"

19.11.2012

Урочисте відкриття тижня

Музично-спортивна композиція "Діти сонця"

Організатори - інструктор з фізкультури Богданова Світлана Володимирівна

вихователь-методист Барсукова Оксана Юріївна

учасники -  діти старшого дошкільного віку.

У групі № 11 "Калинка" під керівництвом вихователя Сурган Олени Костянтинівни

проведений урок образотворчої діяльності "Діти сонця" (малювання - нетрадиційний метод)

Вихователь Сердюк Людмила Іванівна провела для малюків групи № 1 "Курчатко" екскурсію

на спортивний майданчик.

Вихователь методист організувала випуск інформаційної стінгазети "Гармонія руху".

20.22.2012
"Здоровому роду нема переводу"

Інструктори з фізкультури Богданова Світлана Володимирівна та Павленко Анастасія Володимирівни провели з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку ранкову зарядку  у вигляді сюжетної постанови"Всі звірята по порядку вийшли вранці на зарядку".

Вихователі груп молодшого та старшого дошкільного віку провели сюжетні заняття для вихованців "Пригоди звірят в школі Лікаря Айболить".

Денна прогулянкаі ознаменувалася калейдоскопом народних ігор на свіжому повітрі під керівництвом вихователів усіх вікових груп.

У другій половині дня інструктори з фізкультури провели спортивну розвагу для дітей старшого дошкільного віку "Українські богатирі в гостях у малечі"

Сестра медична старша Масяк Христина Володимирівна та вихователь-методист Барсукова Оксана Юріївна розмістили на батьківському стенді інформаційний лист для батьків "Здоровим будь!".

21.11.2012
"Здоров*я дитини - майбутнє родини"

Спортивна розвага серед дітей старшого дошкільного віку ""Здоров*я дитини - майбутнє родини" провели інструктори з фізкультури.

Вихователі груп дітей молодшого віку провели сюжетні заняття "Здорові діти - здорова нація".

У всіх вікових групах протягом дня проводилися: пальчикова гімнастика, гімнастика для очей, дихальна гімнастика.

На денній прогулянці вихователі запропонували дітям фізкомплекси "Виховуємо здорову дитину".

На батьківському стенді сестра медична розмістила інформацію "Фізинне виховання дитини в сім*ї".

22.11.2012
"Зростаємо здоровими".

Сюжетні заняття "Подорож в країну чистоти" пройши в групах молодшого та старшого віку.

Протягом дня під час їжі діти вживали часник та цибулю - вітамінотерапія.

У другій половині дня у всіх вікових групах втілилися загартовуючі заходи "У здоровому тілі здоровий дух".

На батьківському стені розміщена інформація для батьків "Лікар радить, консультує" (загартування).

Сюжетно-рольові ігри для дітей молодшого та старшого віку "Допоможи ляльці Каті бути здоровою".

23.11.2012
"Країна здоров*я"

Під керівництвом інструктора з фізкультури Богданової Світлани Володимирівни вихователі повели дітей у туристичний похід "Подорож у країну Валеології".

В групах молодшого та старшого віку з дітьми проведені бесіди "Заради здоров*я і краси".

Діти молодших та страших груп приняли участь у музично-спортивній розвазі "Спорт-здоров*я, спорт - це сила, що дає всім дітям крила!".

Керівник музичний Горбунова Олександра Олександрівна ознайомила дітей раннього віку  з музикою П.І. Чайковського "Лялька захворіла".

В групах молодшого та старшого віку відбулося сюжетне малювання "Я здоров!.

У другій половині дня у всіх вікових групах проведений художній вечір: вірші, пісні, загадки, прислів*я про рослини, вітаміни.

Вихователь-методист оформила підсумки проведення фестивалю "Гармонія руху" у колажі "Про здоров*я треба знати - про здоров*я треба дбати".

Деякі моменти цього фестивалю можна передивитися у фотоальбомі "Гармонія руху".

Будьте здорові!!!