Звітна конференція керівника дошкільного навчального закладу.

21 черв. 2012
21 червня 2012 року о 17.00 годин у комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 109 Харківської міської ради" пройшла завітна конференція керівника дошкільного навчального закладу...

21 червня 2012 року о 17.00 год. у дошкільному навчальному закладі пройшла звітна конференція керівника комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  №109  Харківської міської ради»

На конференції були присутні близько 50 осіб.

Серед них: батьки вихованців, або особи, що їх замінюють,

співробітники дошкільного навчального закладу,

начальник управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради - Куценко Тетяна Володимирівна,

методист управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради - Черняк Вікторія Анатоліївна.

Почесним гостем конференції була народний депутат України - Бережна Ірина Григорівна.

Порядок денний:

1. Звіт завідувача перед педагогічним колективом та громадськістю про персональний внесок у підвищення рівня організації навчально  - виховного процесу у дошкільному закладі 2011/2012 навчальному році.
  • заходи щодо охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою;
  • заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази дошкільного закладу;
  • заходи щодо забезпечення закладу кваліфікаційними кадрами;
  • робота щодо соціальний захист та зміцнення здоров’я працівників та дітей;
  • залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління дошкільним закладом.
  1. Звіт голови батьківського комітету закладу.