Районний інтелектуальний конкурс серед дітей старшого дошкільного віку "ЧОМУСИКИ"

27 бер. 2012

Відповідно до комплексної програми розвітку освіти м. Харкова на 2011-2015 роки, плану роботи Управління освіти на 2011/2012 навчальний рік та з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості дитини старшого дошкільного віку з 19 по 28 березня 2012 року пройде І етап конкурсу.
І етап конкурсу пройде у  кожному дошкільному навчальному закладі серед вихованців  груп старшого дощкільного віку.
Діти будуть поділені на команди, серед яких відбудуться змагання.
Випробування для команд пройдуть за номінаціями:
"Юний математик"
"Юний природознавець".
Конкурсні завдання  будуть надані відповідно до методичних рекомендацій, розроблених творчою групою вихователів-методистів Київського району згідно до вимог Базової програми розвитку дитини "Я у Світі". Завдання буде надано для кожної дитини особисте.
Оцінюватися виконання конкурсних завдань буде на "5" -ти бальною системою конкурсним жюрі, призначеним дошкільним навчальним закладом. За підсумками проведення конкурсів, призначаються 3 переможці, які будуть змагатися у ІІ етапі конкурсу з переможцями іншого дошкільного закладу К.