Організація роботи в закладі дошкільної освіти у літній оздоровчий період

8 черв. 2021

Майже 70 % вихованців закладу охоплені оздоровленням у ЗДО №109

Під час оздоровчого періоду у закладі освіти внесено зміни у режим дня дітей, забезпечено максимально можливе перебування дітей на свіжому повітрі, збільшено тривалість денного сну відповідно до віку дітей. Протягом дня проводяться різноманітні форми роботи, пов’язані з руховою активністю: ранкова гімнастика, гігієнічна гімнастика після денного сну, щоденні фізкультурні та музичні заняття, рухливі ігри, прогулянки-походи (дитячий туризм) та ін. Усі заходи проводяться з дотриманням карантинних вимог.

Також у закладі дошкільної освіти передбачено прийом соків та свіжих фруктів на другий сніданок, а також використовуються у раціоні свіжі овочі.

Діяльність закладу дошкільної освіти у літній період спрямована на організацію змістовного дозвілля з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку.