"РІШЕННЯ" виконавчого комітету Харківської міської ради

1 лют. 2012
"РІШЕННЯ" виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.01.2012 № 14 "ПРо організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів міста у 2012 році"

"РІШЕННЯ"  виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.01.2012 № 14
"ПРо організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів міста

у 2012 році"

Згідно із Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", "Про охорону дитинства", "Про молоко та молочні продукти", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", рішень 11 сесії Харкуівської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 № 495/11 "Про затвердження міської Програми "Дитяче харчування" на 2012/2015 роки" та 13 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 28.12.2011 № 599/11 "Про бюджет міста Харкова на 2012 рік", з метою організації якісного та повноцінного харчування учнів та вихованців навчальних закладів, допомоги соціально незахищеним категоріям дітей у навчальних закладах міста, на підставі ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити грошові норми харчування учнів та вихованців навчальних закладів міст комунальої форми власності:
1.1. У дошкільних навчальних закладах:
- з 9 - 10,5 - 12 - годинним перебуванням у закладі - 9,00 грн. ( з розрахунку: 5,00 грн. - бюджетні кошти та 4,00 грн. - батьківська плата).

2. Департаменту освіти

2.1. Забезпечити контроль за організацією повноцінного та якісного харчування вихованців та цчнів згідно з затвердженими нормами харчування.
2.2. Здійснювати контроль за цільовим використанням коштів, виділених з міського бюджету на організацію харчування вихованців у закладах освіти комунальної форми власності, згідно із затвердженими грошовими нормами харчування.

3. Головам адміністрацій районів Харківської міської ради, начальникам управлінь освіти адміністрацій районів, керівникам навчальних закладів:

3.1. Забезпечити організацію повноцінногол та якісного харчування вихованців та учнів навчальних закладів міста згідно із затвердженими грошовими нормами харчування.
3.3. Тримати під контролем забезпечення вихованців навчальних закладів питною водою гарантованої якості та здійснення С-вітамінізації третіх страв.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Кривцова О.С.

Міський голова                                                     Г.А. Кернес