Районний інтелектуальний конкурс "Чомусики"

10 квіт. 2013
10.04.2013 року у дошкільному навчальному закладі пройшов І етап районного інтелектуального конкурсу серед дітей дошкільного віку "Чомусики"....

Відповідно до Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2011-2015, плану роботи управління освіти на 2013 рік, на виконання наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 25.03.2013 № 76 «Про проведення районного інтелектуального конкурсу

«Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку», з метою виявлення й підтримки обдарованих дітей, розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості дитини старшого дошкільного віку в дошкільному навчальному закладі 10 квітня 2013 року пройшов І етап  інтелектуального конкурсу серед дітей  старшого дошкільного віку (групи № 2, 5, 6) «Чомусики».

Діти змагалися за напрямками : юний математик, природознавець  та зображувальне мистецтво.

Склад журі І етапу конкурсу «Чомусики»:

Кучерява Г.М.                  голова журі, завідувач

Члени журі

Богданова С.В.                 інструктор з фізкультури

Гетьман Н.О.                    практичний психолог

Барсукова О.Ю.               вихователь -методист

Бажаємо успіхів та перемог юним учасникам конкурсу!