ХV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій.

26 бер. 2013
26 березня 2013 року о 9-00 годині розпочала свою роботу ХV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій...

26 березня 2013 року о 9-00 годині розпочала свою роботу
ХV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій.

Виставка прошла на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області та Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 109 Харківської міської ради".

У роботі  прийняли участь керівники загальноосвітнії та позашкільних навчальних закладів Київського району міста Харкова.

Відкриття районної виставки-презентації "Формування ключових компетентностей учнів на основі інноваційних освітніх технологій" провела начальник управління освіти Куценко Тетяна Володимирівна.

Далі розпочали роботу педагогічні майстерні "Діяльність педагогічного колективу щодо формування здоров*язбережувальної компетентності учнів та педагогів". Робота предметних лабораторій "Формування ключових компетентностей в умовах впровадження Державного стандарту початкової, базової і повної загальної освіти".

У ДНЗ № 109 вихователі-методисти, завідувачі дошкільних навчальних закладів представили досвіди  та матеріали своєї роботи за вищеозначеним напрямком.

Вітаємо учасників та переможців!

Дошкільний навчальний заклад № 109 нагороджений ДИПЛОМОМ управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за високу якість навчально-методичних матеріалів, представлених на ХV районній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій.