22 лют. 2013
Інтернет-проект "Studi Planner" - путівник по освітньому простору Харкова для батьків та дітей! 21 лютого 2013 року дошкільний навчальний заклад № 109 прийняв участь у семінарі-презентації нового інтернет-проекту "Studi Planner"....

Інтернет-проект "Studi Planner"-

путівник по освітньому простору Харкова

для батьків та дітей!

21 лютого 2013 року дошкільний навчальний заклад № 109 прийняв участь у семінарі-презентації нового інтернет-проекту  "Studi Planner", що відбувся на базі ЛКТО Київського району.

Цей інноваційний соціальний проект, що стартував у Харкові, базується на можливостях сучасних Інтернет-технологій та нестримному ентузіазмові команди однодумців.

Основна мета - зробити освітній простір більш прозорим і відкритим, допомогти вам добре орієнтуватися у мережі навчальних закладів та їх постійно зростаючих можливостях.

"Study Planner" є новим етапом розвитку всеукраїнської інформаційно-освітньої платформи "EDUkIT: безкокштовний сайт кожному навчальному закладу" (www.edukit.org.ua).

Дякуємо Департаменту освіти Харківської міської ради за розуміння та підтримку, партнерство та допомогу у реалізації цієї ініціативи.

На сайті "Study Planner" ("Стаді Пленер") ви знайдете:

• найповнішу Інтернет-базу шкіл міста Харкова (а незабаром доАнкета Study Planner містить 162 пункта про школу нас приєднаються ще й дошкільні та позашкільні заклади освіти, бібліотеки);
  • достовірну інформацію безпосередньо від представників освітніх установ;
  • коментарі й відгуки жителів міста про навчальні заклади;
  • актуальну афішу культурних заходів та свят;
  • блоги про освіту та проблеми виховання дітей.